شرکت سایمان مهر آریا

 سرمایه‌گذاری سنگین تویوتا روی راو 4 جدید

 

با ظاهر برجسته و پلتفرم کاملاً جدید TNGA که در خودروهایی همچون پریوس نیز بکار رفته، تویوتا راو 4 برای مدل سال 2019 کاملاً نونوار شده است. این خودرو همین چند ماه پیش در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی شده اما تویوتا قبلاً قمار بزرگی روی یکی از محبوب‌ترین محصولات خود کرده است. این خودروساز ژاپنی در چند سال آینده بیش از 1 میلیارد دلار را صرف افزایش تولید این خودرو خواهد کرد.
بنا به گزارش اتوموتیونیوز، تویوتا مبلغ 1.1 میلیارد دلار در تأسیسات کانادای خود سرمایه‌گذاری خواهد کرد. راو 4 جدید در این کارخانه‌ها تولید می‌شوند. حدود 257 میلیون دلار از این میزان سرمایه‌گذاری از طرف دولت تأمین می‌شود تا بیش از 450 شغل جدید ایجاد گردد.
بخش اعظم این سرمایه‌گذاری صرف توسعه راو 4 هیبریدی جدید خواهد شد. برای اولین بار تولید این خودرو از ژاپن به اونتاریوی کانادا منتقل خواهد شد. همین کارخانه از سال 2008 تاکنون نیز مشغول تولید نسخه‌های استاندارد راو 4 است. سرمایه‌گذاری چشمگیر تویوتا نه تنها شامل توسعه راو 4 هیبریدی است بلکه باعث ارتقای اتوماسیون مخصوصاً در بخش رنگ و پلاستیک خواهد شد.
احتمال عرضه نسخه کاملاً الکتریکی از راو 4 نیز در آینده وجود دارد. آخرین بار در سال 2015 بود که مدل الکتریکی این شاسی‌بلند محبوب عرضه شد. شایان ذکر است مدل بنزینی این خودرو تا زمستان سال جاری عرضه نخواهد شد و اندکی بعدتر در سال 2019 مدل هیبریدی وارد بازار خواهد شد. هنوز مشخص نیست که راو 4 در زمان عرضه چه قیمتی خواهد داشت اما اندکی پیش از عرضه به بازار شاهد انتشار جزئیات بیشتر این کراس اوور خواهیم بود.

تاريخ: ۱۳۹۷/۳/۲

ورود اعضاء

خبرنامه

نظرسنجی

آدرس دفتر مرکزی : مشهد- بلوار قرنی – برج اطمینان – طبقه هفتم - واحد 704
تلفن : 27-05137237726
آدرس دفتر فروش : مشهد- خیابان ملک الشعراء بهار - مقابل استانداری
تلفن : 29-05138530628
پست الکترونیک : info@saymanmehr.com


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی سایمان مهر آریا (برند سایمان موتورز) می باشد. و هر گونه کپی برداری غیرمجاز پیگرد قانونی دارد.
طراحی و سئوی سایت : سینام - ایرسئو